• djmikseri
 • proj-e
 • djmikseri
 • proj-e

Proje Elektronik Ses ve Işık Sistemleri ile heryerde! Referanslarımızı inceleyin.

Dj Mikserler

Dj mikseri iki turntable’in da bağlı olduğu, ses, bas, fade, gibi temel ayarların yapıldığı, aslında bütün miksin kontrol edildiği ünitedir. Dj mikseri sayesinde radyo yayını sunabilirsiniz. Otomatik şarkı geçişleriyle dinleyicilere mükemmel bir müzik keyfi yaşatabilir. Kompressor/Limiter sayesinde otomatik ses ayarı yapabilirsiniz tuşu ne kadar çok yukarı iterseniz ses o kadar çok artacaktır, Talk over özelliğiyle şarkı aralarında anons yapabilirsiniz.

Mikserlerin mp3,wav vb gibi formatları çalıştırabilirdi mikserlerine kolaylıkla şarkı ekleyebilirsiniz Add tuşu ile bilgisayarınızdan ekleyebilirsiniz. Mikserde şarkıları ekledikten sonra mause nin sol tuşu ile şarkıyı seçip yukarı aşağıya hareketini sağlayabilirsiniz. Listeden çıkartmak istediğiniz şarkıları Delete tuşu ile silebilirsiniz. Çalınan şarkıların listeden düşmemesi için Cycle tuşuna basınız bu şekilde şarkılar bir kez açıldıktan sonra liste tekrar baştan çalmaya başlar. Şarkıların karışık çalması için Rnd tuşuna basın böylece dj mikserin listesindeki şarkılar karışacaktır.

Çalan şarkıyı çalmak istemiyorsanız veya hatalı bir şarkıysa Skip tuşuna basarak bir sonraki şarkıya geçebilirsiniz. Şarkıları durdurmak için Pause tuşuna basınız. Eğer dinlenen şarkıdan sonra başka bir şarkıya geçilmesini istemiyorsanız Pause After Song tuşuna tıklayınız.


Müşterilerimiz en iyiyi hak ediyor.


Müşterilerimiz

Blog

 • blog slide

  Kaliteli Ürün Anlayışı

  En kaliteli ses,Otomasyon,görüntü,güvenlik ve ışık sistemlerine barkovizyonlar,dj mikserleri,telekonferans ve tepegöz gibi ürünleri en uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

 • blog slide 1

  Müşteri Memnuniyeti

  Ürünlerimizle ilgili her bilgiyi sitemizden, iletişim bölümündeki formdan veya sayfanın say üst köşesindeki iletişim numarasından istediğiniz her ürünle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.