• telekonferans
 • telekonferans
 • telekonferans
 • telekonferans

Proje Elektronik Ses ve Işık Sistemleri ile heryerde! Referanslarımızı inceleyin.

Telekonferans.

Telekonferans Birbirlerinden farklı alanlarda bulunan insanların toplantı yapmak için konuşularak yada hem konuşup hem görüntülü olarak kullanılan iletişim aracıdır. Telekonferans iletişim teknolojisinin bir parçası olan uydular, fiber optik ya da klasik hatları kullanılmakta ve veriler iki taraflı olarak gidip gelmektedir. Kullanılan uydular bir alandan başka bir alana çok büyük miktarda veri transferini kısa bir sürede yapar. ”Uzaktan algılama” teknikleriyle bütün dünya ile ilgili birçok araştırma gerçekleştirilir. Hava durumu tahminleri gibi çalışmalar sayılabilir.

Örneğin; Müşteri temsilcileriniz arayan kişilerin belirttiği bir konferans grubuna yönlendirilebilir. Ses ve görüntünün uzağa iletilmesiyle katılımcıların ayrı yerlerde olmalarına rağmen birbiriyle konuşup görüşebildikleri elektronik konferans bir tek belli bir blok IP yi dağıtması olarak ayarlandığı için bazı IP ler elle, bazıları da DHCP ile dağıtabilir. DNS isimlendirmesi, internet gibi TCP/IP ağlarında bilgisayarları ve hizmetleri kullanımı basit isimlerle adlandırılmak için kullanılır.
Kullanıcı uygulamaya bir DNS ismi yazdığında DNS hizmetleri bu ismi çözüp IP adresi gibi isimle ilişkili diğer verileri oluşturabilir. Ofisinde çift internet hattı olan kişiler için inanılmaz bir fırsat iki hattı aynı anda kullanabilen birinci hat kesildiğinde ikinci hatta direk olarak geçiş yaparak kullanıcıların internet kesintilerinden etkilenmesini engellemiş olur.


Müşterilerimiz en iyiyi hak ediyor.


Müşterilerimiz

Blog

 • blog slide

  Kaliteli Ürün Anlayışı

  En kaliteli ses,Otomasyon,görüntü,güvenlik ve ışık sistemlerine barkovizyonlar,dj mikserleri,telekonferans ve tepegöz gibi ürünleri en uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

 • blog slide 1

  Müşteri Memnuniyeti

  Ürünlerimizle ilgili her bilgiyi sitemizden, iletişim bölümündeki formdan veya sayfanın say üst köşesindeki iletişim numarasından istediğiniz her ürünle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.