• tepegoz
 • tepegoz
 • tepegoz
 • proj-e

Proje Elektronik Ses ve Işık Sistemleri ile heryerde! Referanslarımızı inceleyin.

Tepegöz

Tepegöz saydam olarak hazırlanmış siyah beyaz ya da renkli verileri perdeye tahtaya duvara büyüterek yansıtan eğitim aracıdır. İngilizcede üstten kafalı anlamına gelen “overhead” sözcüğünden gelir. Göze ve kulağa hitap eden en kullanışlı ve en yaygın araçlardandır.

İçerisinde büyüteç, ayna, güçlü bir ampul bulunan bir cihazdır. Kutunun üzerinde üstüne saydam veriler konduğu cam bir yüz bulunur. Cihazın ucuna tutturulan kolun üzerinde ayna/büyüteç bulunur. Tepegözün cam yüzeyi ders esnasında özel kalem ve silgisi ile üzerine yazılıp çizilerek silinip tekrar tekrar kullanılabilir. Çok net, parlak ve büyük görüntü kalitesi verir. Tepegözün kullanımı kolaydır ve aydınlık alanlarda da kullanılabilir. Kullanılan saydamlar ucuzdur ve kısa sürede hazırlanıp tekrar tekrar kullanılabilir. Objeleri çizim, resim, sembol, fotoğraf ve grafikler gibi görsel örnekler olarak perdede tanıtmakta, karşılaştırma ve kıyaslama imkanı vermektedir.


Müşterilerimiz en iyiyi hak ediyor.


Müşterilerimiz

Blog

 • blog slide

  Kaliteli Ürün Anlayışı

  En kaliteli ses,Otomasyon,görüntü,güvenlik ve ışık sistemlerine barkovizyonlar,dj mikserleri,telekonferans ve tepegöz gibi ürünleri en uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

 • blog slide 1

  Müşteri Memnuniyeti

  Ürünlerimizle ilgili her bilgiyi sitemizden, iletişim bölümündeki formdan veya sayfanın say üst köşesindeki iletişim numarasından istediğiniz her ürünle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.